LT RU EN DE

   

Apie mūsų firmą

UAB Litocolorit įkurta 2005 metais.

Firmos pavadinimas Litocolorit susideda iš dviejų žodžių, t.y. Lito, —iš lotynų kalbos išvertus reiškia akmuo, ir colorit, — išvertus reiškia spalvos. Taigi, pavadinimo  Litocolorit prasmė  išvertus į lietuvių kalbą būtų akmens spalvos.

Pagrindinė firmos veikla: vokiečių firmos Weha atstovavimas:


  • vokiečių gamintojo firmos Weha Ludwig Verwein GmbH  (www.weha.com) atstovavimas Pabaltijo šalyse. Ši firma jau nuo 1949m. siūlo akmens apdirbimo įrankius, įrangą, priedus, akmens priežiūros priemones (valymas, impregnavimas, kasdienė priežiūra) ir visa kita, kas susiję su akmens apdorojimu ar apdirbimu ir tiekia produkciją į visą pasaulį. Kaip žinia , vokiečių produkcija pasižymi labai aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir tikslumu. Parduodamų prekių pavadinimų viso daugiau kaip 21 000. Vokietijos prekių sandėlyje nuolatos yra apie 12000 prekių. Lietuvos prekių sandėlyje turime populiariausias prekių pozicijas. Firma Weha mums suteikė galimybę prekiauti kainomis kurios mažesnės arba tokios pačios kaip Vokietijoje ar išsivysčiusiose Europos šalyse. Todėl pirkdami iš mūsų sutaupysite. O prekės iš Lietuvos ar Vokietijos sandėlių atkeliaus tiesiai į Jūsų norimą vietą.

 
Mūsų pareiga ir atsakomybė: 
 
atstovauti vokiečių firmą Weha ir  visapusiškai konsultuoti klientus jų produkcijos klausimais, suteikti  apie tai visą jiems pageidaujamą informaciją, teikti  individualius pasiūlymus, dalykines konsultacijas , parduoti prekes bei atlikti jų garantinį aptarnavimą bei teikti po garantinio aptarnavimo servisą. Užsakant stakles, konsultuojame  dėl fundamentų parengimo,  prieš atvažiuojant montuotojams patikriname, ar tinkamai atlikti paruošiamieji darbai.  Net jei nerandate mūsų internetiniame puslapyje ar Weha puslapyje norimos prekės, skambinkite arba rašykite mums ir mes Jums pateiksime individualius pasiūlymus, nes ne viskas pateikiama internete, tai tik pačios populiariausios prekės.


Jei norite atnaujinti gamyklos įrangą, tačiau nesate pilnai susipažinęs su dabartinėmis akmens apdorojimo ir apdirbimo srities modernios technikos galimybėmis, kreipkitės į mus. Mes parekomenduosime pagal Jūsų gaminamą sritį  ir turimas lėšas tai, kas Jums labiausiai tiktų modernizuojant Jūsų įmonę.  Galime parengti ergonominį planą, pagal kurį galėsite suplanuoti patį patogiausią ir optimaliausią  staklių ir kitų įrenginių išdėstymą patalpoje ar patalpose. Plane galima numatyti kelis etapus, kai taupant lėšas perkama tik būtiniausia technika, tačiau planuojama ateityje įsigyti ir daugiau technikos. Tai padės Jums optimaliai ir patogiausiai išnaudoti Jūsų turimą erdvę, tiksliausiai parinkti elektros, vandens ir kitas instaliacijų ir pravedimų vietas, o darbininkams staklių ir kitos technikos aptarnavimas ir valdymas bus patogus ir paprastas, iš anksto apgalvotas ir sutaupantis Jūsų išlaidas ateityje.
Jei reikalinga, atvažiuojame tiesiog į Jūsų gamyklą ir konsultuojame.

Antra firmos veikla:  Gaminiai iš akmens
Firmos direktorius Günther Haase Vokietijoje yra pabaigęs aukštąjį mokslą ir įgijęs Akmens apdirbėjo, meistro, skulptoriaus kvalifikaciją. Jo ilgametis nepaprastai kruopštus ir tikslus darbas, patirtis ( pradėjo dirbti akmens srityje 1979 m.) ir įgyta kvalifikacija leidžia puikiai konsultuoti visais su akmens apdirbimu susijusiais klausimais ir atlikti įvairiausius darbus  iš įvairiausių rūšių akmens: skulptūras, ornamentus, vidaus ir išorės akmens apdailos darbus (sienas, grindis, kolonas, akmeninius fontanus, gėlių vazonus, akmens stalus, židinius, akmens palanges jų montavimą, dėjimą, impregnavimą, taip pat akmeninius radiatorius, kuriuos galime išraižyti įvairiais ornamentais ir jie ne tik šildys Jūsų erdvę, bet ir puoš.) Viską pagal Jūsų pageidavimą, ar mūsų pasiūlytą dizaino sprendimą,-  tai gali būti originalūs, tik Jūsų erdvei sukurti darbai.

Trečia firmos veikla:Jūsų išskirtinės produkcijos eksportas iš Pabaltijo šalių į Vokietiją . Siūlykite,  jei tie gaminiai ar prekės yra įdomūs Vokietijos rinkai, mes bandysime juos siūlyti ir parduoti. Laukiame Jūsų pasiūlymų nuolatos.Pagarbiai
 UAB LITOCOLORIT komanda