LT RU EN

   

Apie mus

 
 
 
UAB Litocolorit įkurta 2005 metais.

 

Firmos pavadinimas Litocolorit susideda iš dviejų žodžių, t.y. Lito, —iš sen. graikų kalbos išvertus reiškia akmuo, ir colorit, — išvertus reiškia spalvos. Taigi, pavadinimo  Litocolorit prasmė  išvertus į lietuvių kalbą būtų akmens spalvos.

 

 

 

Pagrindinė firmos veikla:  

 
prekyba akmens apdirbimo įrankiais, įranga, priemonėmis  kartu atstovaujant  vokiečių firmą Weha bei  kitas  vokiečių ir italų  firmas Pabaltijo šalyse.
  • vokiečių  firma  Weha Ludwig Verwein GmbH  (www.weha.com) ir kitos mūsų atstovaujamos įmonės turi ilgalaamžę patirtį akmens apdirbimo srityje bei skiria didelį dėmesį savo produkcijos pasiūlos  ir kokybės tobulinimui bei žengimui koja kojon su moderniomis technologijomis. Prekėms charakteringa aukšta  kokybė, ilgaamžiškumas, tikslumas. Mūsų pasiūla apima produkciją nuo akmens blokų pjovimo iki pagamintų akmens produktų priežiūros. Parduodamų prekių pavadinimų viso daugiau kaip 21 000. Vokietijos bei Italijos prekių sandėliuose  nuolatos yra apie 12000 prekių. Lietuvos prekių sandėlyje turime populiariausias prekių pozicijas.  O prekes iš Lietuvos,  Vokietijos ar Italijos prekių sandėlių atsiųsime tiesiai į Jūsų norimą vietą.

 

 

 

Mūsų pareiga ir atsakomybė:

 

  • atstovauti vokiečių firmą Weha bei mūsų kitas partnerių firmas iš Vokietijos ir Italijos ir visapusiškai konsultuoti klientus jų produkcijos klausimais, suteikti apie tai visą jiems pageidaujamą informaciją, teikti individualius pasiūlymas, dalykines konsultacijas, parduoti prekes bei atlikti jų garantinį aptarnavimą bei teikti po garantinio aptarnavimo servisą. Užsakant stakles, konsultuojame dėl fundamentų parengimo, prieš atvažiuojant montuotojams patikriname, ar tinkamai atlikti paruošiamieji darbai. Net jei nerandate mūsų internetiniame puslapyje ar Weha puslapyje norimos prekės, skambinkite arba rašykite mums ir mes Jums pateiksime individualius pasiūlymus, nes ne viskas pateikiama internete, tai tik pačios populiariausios prekės.
 
  • Jei norite atnaujinti gamyklos įrangą, tačiau nesate pilnai susipažinęs su dabartinėmis akmens apdorojimo ir apdirbimo srities modernios technikos galimybėmis, kreipkitės į mus. Mes parekomenduosime pagal Jūsų gaminamą sritį  ir turimas lėšas tai, kas Jums labiausiai tiktų modernizuojant Jūsų įmonę.  Galime parengti ergonominį planą, pagal kurį galėsite suplanuoti patį patogiausią ir optimaliausią  staklių ir kitų įrenginių išdėstymą patalpoje ar patalpose. Plane galima numatyti kelis etapus, kai taupant lėšas perkama tik būtiniausia technika, tačiau planuojama ateityje įsigyti ir daugiau technikos. Tai padės Jums optimaliai ir patogiausiai išnaudoti Jūsų turimą erdvę, tiksliausiai parinkti elektros, vandens ir kitas instaliacijų ir pravedimų vietas, o darbininkams staklių ir kitos technikos aptarnavimas ir valdymas bus patogus ir paprastas, iš anksto apgalvotas ir sutaupantis Jūsų išlaidas ateityje. Jei reikalinga, pas savo klientus atvažiuojame tiesiog į jų gamyklą ir konsultuojame.

 

 

Mūsų kompentecija ir patirtis:   

  • Firmos direktorius Günther Haase Vokietijoje yra pabaigęs aukštąjį mokslą ir įgijęs Akmens apdirbėjo, meistro, skulptoriaus kvalifikaciją. Jo ilgametis nepaprastai kruopštus ir tikslus darbas, patirtis ( pradėjo dirbti akmens srityje 1979 m.) ir įgyta kvalifikacija leidžia puikiai konsultuoti visais su akmens apdirbimu susijusiais klausimais ir atlikti įvairiausius darbus  iš įvairiausių rūšių akmens: skulptūras, ornamentus, akmens restauravimo ir kitus skulptoriaus darbus,  vidaus ir išorės akmens apdailos darbus (sienas, grindis, kolonas, akmeninius fontanus, gėlių vazonus, akmens stalus, židinius, akmens palanges jų montavimą, dėjimą, impregnavimą, taip pat ornamentika ant akmens) Giunterio darbo pavyzdys: akmens darbai projekte Vilniaus valdovų rūmų statyba.  Taigi, viskas pagal Jūsų pageidavimą, ar mūsų pasiūlytą dizaino sprendimą,-  tai gali būti originalūs, tik Jūsų erdvei sukurti darbai.
 
  • Pagal pageidavimą pravedame akmens apdirbimo apmokymus . Pvz.: ornamentika ant akmens, restauravimo darbai, skulptūros ir kt.

 

 

Kita firmos veikla:  

  • Jūsų išskirtinės produkcijos eksportas iš Pabaltijo šalių į Vokietiją . Siūlykite,  jei tie gaminiai ar prekės yra įdomūs Vokietijos rinkai, mes bandysime juos siūlyti ir parduoti. Laukiame Jūsų pasiūlymų nuolatos.

 

 

 

 

Pagarbiai
 UAB LITOCOLORIT komanda