LT RU EN DE

 

Trosinės staklės

Trosinės formų išpjovimo staklės Var 3S
  • Rankiniu būdu valdomas modelis Variabel 3S-400
  • Pusiau automatinės staklės, modelis Variabel 3S-400 su servo varikliu (vienos ašies automatinė pastūma). 
  •  Taip pat šias stakles galima pagaminti pagal kliento pageidaujamus techninius parametrus.

 

 

 

Automatinės trosinės formų išpjovimo staklės KSM

 

Automatinės kontūrų pjovimo trosinės staklės yra idealios vidaus ir išorės kontūrų išpjovimui ir gamybai. Žaliava patalpinama ant jai skirto stovo, stovinčioje pozicijoje ir sutvirtinama su greito tempimo elementais.

Iš viso 2 staklių modeliai: KS-M 1200 ir KS-M 1600. Taip pat galima pagaminti pagal kliento pageidaujamus techninius parametrus.

 

 

LINKATEC BLOCKCUT 400

 Trosinės pjovimo staklės pagamintos iš stabilios plieninės konstrukcijos yra skirtos blokų iš kieto ir minkšto akmens supjovimui.

LINKATEC HIGH SPEED

Trosinės blokų pjovimo staklės su stabilia plieno konstrukcija yra skirtos kieto ir minkšto akmens blokų pjovimui.

LINKATEC BAMBINO

Pusiau automatinės trosinės kontūrų ir formų pjovimo staklės, skirtos preciziškų paminklų gamybai bei išskirtiniams darbams iš  natūralaus akmens atlikti.

LINKATEC BLOCKCUT 4000 KONTUR

Stabilios konstrukcijos trosinės blokų pjovimo staklės, skirtos kieto ir minkšto akmens blokų pjovimui. Staklės taip pat turi išplėstą funkciją, jomis yra galimybė pjauti kontūrus.

LINKATEC KONTUR WIRE

Trosinės kontūrų ir formų pjovimo staklės yra skirtos kontūrų ir formų išpjovimui iš natūralaus akmens bloko, taip pat preciziškai produkcijai iš akmens atlikti, individualių poreikių paminklams išpjauti.

LINKATEC KONTUR JUNIOR WIRE

Trosinės kontūrų ir formų išpjovimo staklės LINKATEC KONTUR JUNIOR WIRE yra skirtos kontūrų ir formų išpjovimui tiesiai iš natūralaus akmens bloko, taip pat įvairiai preciziškai produkcijai iš akmens gaminti, individualių paminklų gamybai, balustrų ir kolonų išpjovimui.

KODIAK-SEILSAGE 76-FACH BM

Trosinės staklės , skirtos granito, marmuro ir betono pjovimui.