LT RU EN

 

SAXO SPALVĄ RYŠKINANTI PRIEMONĖ (kaina be PVM, be pristatymo)

14,85€

 


Apsauga
7.Spalvą ryškinanti priemonė
1litras Nr. 6521124
5litrai Nr. 6521126(atskiras užsak.)
Skirta grubiam, gerai sugeriančiam dirbtiniam ir natūraliam akmeniui. Paryškina spalvą ir struktūrą, pagerina išvaizdą, be blizgesio, saugo nuo vandens ir nešvarumų, skirtas vidaus ir išorės erdvei.

 

7.Saxo- Spalvą ryškinanti priemonė. Prekės nr.: 6521124

Skirta grubiam, sugeriančiam dirbtiniam ir natūraliam akmeniui. Paryškina akmens spalvą ir struktūrą, gerina išvaizdą, nesuteikia blizgesio, pagerina akmens atsparumą vandeniui bei nešvarumams. Naudojama viduje, bei lauke.

Naudojimui paruošta impregnuojanti priemonė paryškina akmeninių paviršių spalvą, ji tampa sodresnė, gyvesnė atsiranda taip vadinamas drėgnumo efektas. Priemonės pagalba tepamas paviršius tampa atsparus vandeniui, ne taip greitai susitepa.

Naudojimo sritys: Tinka šiurkščioms drėgmę sugeriančioms natūralaus akmens rūšims, kaip pvz.: granitas, gneisas, porfyras, kalkakmenis, skalūnas, Zolenhofo plokščių kalkakmenis, taip pat šlifuotam betonui. Naudojama lauke ir viduje. Netinka poliruotiems, nesugeriantiems paviršiams.

Naudojimo būdas: Pagrindas turi būti švarus ir visiškai sausas. Išbandykite nedideliame plote. SAXO-spalvą ryškinančią priemonę tepti plonu tolygiu sluoksniu teptuku, ar voleliu ir leisti susigerti. Nepalikti priemonės likučių ant paviršiaus. Gerai sugeriančiam skystį paviršiui reikalui esant užtepti dar kartą. Silpniau sugeriančius tepti labai plonu sluoksniu.

Atsargiai: Naudoti tik ant visiškai išdžiūvusio paviršiaus. Naudoti priemonę ant naujai išklotų dangų galima tik praėjus 8 savaitėms, palijus laukti 2-3 dienas. Nenaudoti esant kaitriai saulei.

Darbo temperatūra: 10-25°C. Neaptaškykite stiklinių, poliruotų, plastmasinių bei kitų tirpių paviršių. Priemonę galima pašalinti SAXO-vašku ir nuriebintoju.

Išeiga: Priklausomai nuo paviršiaus 1l. Pakanka 5-10m2.

Sudėtis: >30% angliavandenilis, siloksanas, pagalbinės medžiagos.

Laikymo sąlygos: laikyti uždarytą, vėsioje, sausoje vietoje galima iki 3 metų.

Perdirbimas: Švari talpa gali būti perdirbama pakartotinai.

Priemonė kenkia sveikatai. Sudėtyje yra naftos, hidrosulfatų. Priemonė užsideganti. Dirgina akis ir kvėpavimo takus. Kenksminga vandens telkiniuose esančioms gyvybėms, todėl jai patekus į vandens telkinį gali turėti ilgalaikių neigiamų padarinių. Kenkia sveikatai. Prarijus gali padaryti žalos plaučiams. Nuo priemonės kvapo gali atsirasti mieguistumas ir svaigimas. Negalima duoti vaikams. Negalima uostyti. Vengti prisilietimo su oda. Prarijus neskatinti vėmimo proceso. Iš karto kviesti daktarą, rodyti priemonės įpakavimą ir šią etiketę.
 

Plačiau apie cheminių produktų programą žiūrėkite žemiau pateiktame kataloge.
 Saxo priemonių programos katalogas:
akmens pirminis valymas, klijavimas,
apsauga, kasdienė priežiūra.
Vokiečių kalba
 ATIDARYTI
 


Paklausti ar užsakyti prekes galite paskambinę telefonu +37061220033 arba parašę elektroniniu paštu info@litocolorit.com .
 
Pagarbiai
 
 UAB Litocolorit komanda
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
P.S. Norite išdidinti  Jus dominančios prekės ar prekių nuotraukos vaizdą,— spauskite ant žemiau nurodytos Jus dominančios  nuotraukos . 
 
Norite  išeiti iš šio puslapio,— spauskite puslapio apačioje esančią rodyklę